Kiedy byłam małą dziewczynką myślałam, że wszyscy rodzice, dziadkowie lub co najmniej jacyś krewni i znajomi w każdej rodzinie są konserwatorami i artystami.

Wychowywałam się koło sztalugi malującej Babci, wśród złoconych, barokowych aniołków, zawsze i wszędzie obecnych obrazów oraz fotografii. Wakacje spędzałam biegając wokół kościoła, czasem wspinając się po rusztowaniach, żeby powiedzieć „cześć” Mamie, która pracowała wysoko pod sklepieniem.


Ze sztuką oraz konserwacją i restauracją dzieł sztuki, nasza Rodzina związana jest od trzech pokoleń, a rośnie już czwarte – mój syn – równie mocno zainteresowane tą materią.

Zawsze lubiłam rysować i malować, a pójście na Akademię Sztuk Pięknych było dla mnie jedną z prostszych - oczywistych decyzji życiowych. Moja praca - malarstwo i konserwacja - są dla mnie przyjemnością.

Zachęcam Państwa do zapoznania się z moją ofertą malarską oraz galerią fotografii wykonanych przeze mnie prac, a także do obejrzenia drugiej – konserwatorskiej części tej strony, gdzie również znajdziecie Państwo mój profesjonalny życiorys.

Zofia Augustyńska

Strona startowa | O mnie | Linki | Kontakt Copyright © 2009 WMartyniak